Wójt Gminy Korczyna Jan Zych przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Anety Wilusz-Gierlach podpisał umowę na budowę narciarskiej trasy biegowej oraz budynku zaplecza rekreacyjno-sportowego w Czarnorzekach.
Budowa narciarskiej trasy biegowej wraz z zapleczem realizowana będzie w dwóch etapach. Etap I obejmie budowę narciarskiej trasy biegowej, etap II to budowa budynku zaplecza rekreacyjno-sportowego. Kwota brutto tego zadania to 3 345 600,00 zł.
W ramach inwestycji istniejąca pętla rolkowo-narciarska wydłużona zostanie do 1250 m. W sąsiedztwie trasy wybudowane zostanie zaplecze rekreacyjno-sportowe: budynek dwukondygnacyjny o łącznej pow. użytkowej 190 m kw. i kubaturze 920 m szesc. Znajdą się tu pomieszczenia: biurowe, szatniowe, sanitarne i gospodarcze.
Wszystkie pomieszczenia wykorzystywane będą jako zaplecze dla różnych dyscyplin sportowych, natomiast pomieszczenie gospodarcze ma służyć głównie jako garaż dla sprzętu do zimowego przygotowania tras narciarskich. Zarówno budowa zaplecza sportowego jak i rozbudowa tras narciarskich w Czarnorzekach stanowiła będzie uzupełnienie istniejącej bazy sportowej.

~max

14-07-2022 09:58 21 13

tylko nie schrzańcie projektu i popytajcie dziewczyny co biegają nie wiem nawet Justynę T-K żeby jaj nie było np jakichś dziwnych krawężników

ale żeby nie było - to Bardzo dobra Informacja
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.