Już w najbliższy piątek, 15 lipca, na parkingu VIVO! Krosno pojawi się profesjonalna wrotkarnia z działającą na jej terenie wypożyczalnią sprzętu. W przygotowanej strefie na udaną zabawę mogą liczyć zarówno miłośnicy jazdy na wrotkach, jak i początkujący, którzy będą mogli trenować pod czujnym okiem instruktorów.
Wrotkarnia w VIVO! Krosno to miejsce dla wszystkich, którzy chcą aktywnie wypoczywać przy dobrej muzyce - niezależnie od wieku, umiejętności sportowych czy kondycji fizycznej. O profesjonalną pomoc i fachowe porady zadbają dostępni na miejscu instruktorzy, którzy zaznajomią początkujących zawodników z różnorodnymi technikami jazdy i specyfiką sprzętu. Wstęp na tor oraz korzystanie z wypożyczalni wrotek są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Tor o powierzchni 170 mkw. uzupełni strefa relaksu wyposażona w wygodne pufy i leżaki. Ponadto na terenie wrotkarni zaplanowano różnorodne zabawy i konkursy dla uczestników.

Wrotkarnia w VIVO! Krosno czynna będzie w dniach 15 lipca - 13 sierpnia, od poniedziałku do soboty w godz. 12.00 - 20.00.

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne!

wrotki w VIVO Krosno

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.