Piłkarski Turniej "Oldboys Cup" o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze odbył się w ramach obchodów Dni Jedlicza 2022.
9 lipca, w ramach obchodów Dni Jedlicza 2022 odbył się Piłkarski Turniej "Oldboys Cup" o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze, rozgrywany na stadionie Nafty-Splast Jedlicze. Gospodarze nie pozwolili swoim rywalom na zbyt wiele i pewnie zwyciężyli!

Do sportowej rywalizacji przystąpiły trzy drużyny: Stara Gwardia Guzikówka Krosno, LKS Victoria Dobieszyn oraz ZKS Nafta-Splast Jedlicze. Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Bezkonkurencyjna okazała się ekipa Nafty, która uplasowała się przed Starą Gwardią. Trzecie miejsce zajęła Victoria Dobieszyn.

Dodatkowo przyznano nagrody indywidualne. Na miano Króla Strzelców zapracował Konrad Słowik z Nafty Jedlicze, zdobywca 9 bramek, natomiast Najlepszym Bramkarzem wybrano Łukasza Kwolka - zawodnika Guzikówki.

Turniej Oldboys Cup w Jedliczu

Turniej odbył się w miłej, sportowej atmosferze, gdzie głównym celem nie była walka o pierwsze miejsce, lecz spędzenie wspólnie wolnego czasu wśród dobrych znajomych z boiska. Po zakończonym turnieju na wszystkich czekał smaczny poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla. Sędzią głównym był Krzysztof Belczyk, a funkcję kierownika zawodów pełnił Bartłomiej Szela.

Wręczenia nagród dokonali Zastępca Burmistrza Gminy Jedlicze Marcin Filip oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu Zygmunt Jerzyk.

Wyniki spotkań:
ZKS Nafta-Splast Jedlicze - LKS Victoria Dobieszyn 12:3
ZKS Nafta-Splast Jedlicze - Stara Gwardia Guzikówka Krosno 7:2
Stara Gwardia Guzikówka Krosno - LKS Victoria Dobieszyn 7:5

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.