Australijczyk Keyan Rew podpisał dziś kontrakt z Cellfast Wilkami! 19-letni żużlowiec został wypożyczony do Krosna do końca sezonu 2022 z ekstraligowej Fogo Unii Leszno. Keynan Rew zadebiutuje w krośnieńskiej drużynie już jutro w meczu przeciwko Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Start sobotniego meczu o godz. 16.30 na stadionie przy Legionów w Krośnie.
Keyan Rew przyjechał dziś (22.07) do Krosna i w siedzibie klubu złożył podpis pod kontraktem.

- Bardzo cieszę z propozycji jazdy w Krośnie. Pierwsza liga to mocne rozgrywki i z pewnością starty tutaj pomogą mi w dalszym rozwoju. Zawsze jechać lepiej w pierwszej lidze niż w rozgrywkach do lat 24. Bardzo chciałby pomóc Wilkom w końcówce sezonu - powiedział Keynan Rew.

Australijczyk plasuje się obecnie na trzecim miejscu w statystykach rozgrywek Ekstraligi U24. W PGE Ekstralidze ma w obecnym sezonie na koncie pięć biegów w barwach Fogo Unii Leszno, w której wystawiany był do składu pod numerem 8.

- My potrzebowaliśmy Keynana a Keynan potrzebował nas. Mamy wspólne cele co dobrze wróży naszej współpracy. On chce się bardzo pokazać a my liczymy na jego dobre wyniki, które pomogą nam w walce w fazie play-off. Keynan uzupełni pozycję U24 w naszej drużynie. Rafał Karczmarz bardzo się stara, ale nie może wznieść się na wyższy poziom punktowy - opisuje prezes Cellfast Wilki Grzegorz Leśniak.

Keyan Rew i Grzegorz Leśniak

- Wypożyczając Keynana Rew sięgnęliśmy po najlepszego dostępnego na rynku zawodnika. Mieliśmy ostatnio sporo problemów ze zdrowiem naszych zawodników. Mówiąc w przenośni spadły na nas wszystkie plagi egipskie. Całe szczęście Krzysztof Sadurski zaleczył już złamany wyrostek w kręgosłupie. Vaclav Milik wrócił do jazdy po wstrząsie mózgu w lidze szwedzkiej. Czekamy wciąż na Andrzeja Lebiediewa. Trwa jego wyścig z czasem o powrót do sił po operacji scalenia mięśni w lewej nodze. Czas działa na naszą korzyść i skupiamy się by zespół był jak najsilniejszy na tę decydującą część sezonu - dodaje sternik krośnieńskiego żużla.

Mecz Cellfast Wilki Krosno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk już jutro - tj. w sobotę 22 lipca o godz. 16.30. Otwarcie bram stadionu dla kibiców o godz. 14.30. Kasy stadionu będą czynne od godz. 13 i będzie w niż można zakupić bilety zarówno na mecz z drużyną z Gdańska jak i na finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który odbędzie się w Krośnie w poniedziałek 15 sierpnia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.