Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem dwójki rowerzystów, do którego doszło w Orzechówce, gm. Jasienica Rosielna.
Wczoraj (25 lipca) po godz. 22, dyżurny brzozowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zderzeniu rowerzystów w miejscowości Orzechówka. Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło na nieoświetlonym odcinku drogi, prowadzącej od Bliznego w kierunku Orzechówki.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 14-latka jechała rowerem i zderzyła się z mężczyzną idącym z przeciwnej strony, który prowadził rower. Żaden z jednośladów nie miał oświetlenia. W zderzeniu ranny został 26-latek, mężczyzna trafił do szpitala. 14-latka wracała do domu w obecności dorosłych, którzy jechali rowerami tuż za nią - poinformowała mł. asp. Joanna Baranowska z KPP w Brzozowie.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z KPP w Brzozowie.

Ankieta

Czy jeździsz rowerem w kasku?

Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki ankiety


~kibic

27-07-2022 15:18 41 51

Tak jeżdżą świeci pyski z Orzechówki. ;-D
Odpowiedz

~Cooo

26-07-2022 22:37 44 51

Rowery jak widać są niebezpieczne "W zderzeniu ranny został 26-latek, mężczyzna trafił do szpitala. " a można nimi kierować bez karty rowerowej po ukończeniu 18 roku życia. (Nie pisze kto jest winny, tylko że trafił do szpitala)
Może by to zmienić?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.