Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miała kierująca fordem w miejscowości Milcza. Kobieta została ujęta przez świadka, który uniemożliwił jej kontynuowanie jazdy i powiadomił Policję.
Wczoraj (25.07) około godz. 18.30, w rejonie parkingu przy cmentarzu w miejscowości Milcza, doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwej kierującej.

- Według wstępnych ustaleń, kierująca fordem miała trudności z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy i poruszała się całą szerokością jezdni, co wzbudziło podejrzenie u jadącego za nią zgłaszającego. W chwili, gdy kierująca zatrzymała swój samochód na przycmentarnym parkingu, zgłaszający podbiegł do niej i zabrał jej kluczyki, skutecznie uniemożliwiając kontynuowanie podróży - relajonuje podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierująca to 55-letnia mieszkanka gminy Rymanów. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w jej organizmie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kobiety. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

~antypijak

27-07-2022 15:13 9 13

Co to się dzieje na tym świecie? Głupie chłopy wsiadają nieraz na podwójnym gazie za kierownicę. Ale żeby uchodzące za rozsądniejsze od mężczyzn kobiety? To już woła o pomstę do nieba. Karać i to surowo, proszę wysokiego sądu.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.