26 lipca podczas XLIX zwykłej sesji Rady Gminy Korczyna Wójt Gminy Korczyna Jan Zych w zastępstwie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dokonał odznaczenia Krzysztofa Stanisławczyka odznaką honorową "Zasłużony dla rozwoju wsi".
Odznaczenie przyznane zostało również Monice Stanisławczyk, prowadzącej wraz z małżonkiem Winnicę Widokową w Komborni.

Wyróżniony przedsiębiorca podziękował za przyznane odznaczenie w imieniu własnym i żony. Zaznaczył, że zależy mu na promowaniu naszego regionu, gminy, Komborni w całym kraju.

- Jesteśmy ogromnie dumni i szczęśliwi, że nasza ciężka rodzinna praca została doceniona i otrzymaliśmy wyróżnienie "Zasłużeni dla rolnictwa". Na początku naszej przygody z winiarstwem nie spodziewaliśmy, że ten temat i obszar tak bardzo nas zafascynuje, a możliwość promowania naszego pięknego regionu daje nam jeszcze większą satysfakcję. W naszej okolicy jest wiele zaskakujących miejsc i ludzi pełnych pasji - każde tego typu wyróżnienie dla naszej lokalnej społeczności to kolejny tego dowód - mówi Krzysztof Stanisławczyk o swoim gospodarstwie.

Krzysztof Stanisławczyk

Winnica Państwa Stanisławczyków położona jest w niezwykle atrakcyjnej okolicy. Oprócz urzekających widoków i znakomitych produktów gospodarze oferują turystom życzliwą pomoc w trafieniu na ścieżki przyrodnicze, do wieży widokowej czy rezerwatu "Prządki".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.