Program "Bezpieczna Rodzina". Jaki propozycje ma Lewica dla Polski i Polaków? O tym mówili dzisiaj politycy Lewicy podczas konferencji prasowej w Krośnie. Weź udział w naszej ankiecie.
Politycy Lewicy odwiedzają dzisiaj (2 sierpnia) Podkarpacie z programem "Bezpieczna Lewica". Polityczki i politycy Lewicy tego dnia odwiedzają Sanok, Krosno, Mielec i Nisko.

W konferencji prasowej w Krośnie wzięli udział przewodniczący Koalicyjnego Klubu Parlamentarnego Lewicy poseł Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący tego Klubu poseł Tomasz Trela, sekretarz Klubu Lewicy poseł Dariusz Wieczorek, oraz posłanka Katarzyna Kretkowska i posłowie: Jacek Czerniak, Marek Dyduch, Arkadiusz Iwaniak, Przemysław Koperski, Marcin Kulasek i podkarpacki poseł Lewicy Wiesław Buż.

- Odwiedzamy wszystkie regiony w Polsce. W planach mamy odwiedzić 100 miast i miasteczek w całym kraju. Chcemy wysłuchać ich uwag, propozycji, rozmawiając twarzą w twarz i przekazując im nasz program i nasze zamierzenia. W Polsce dziejej się bardzo dużo złego. Mamy problem energetyczny, problem pomocy społecznej, mamy wojnę za wschodnią granicą. My mamy też propozycje, jak zmieć tą złą sytuację - stwierdził poseł Wiesław Buż.

O tym, co obiecywało Prawo i Sprawiedliwość w kampaniach wyborczych, a co jest obecnie oraz o programie "Bezpieczna Rodzina" mówił poseł Krzysztof Gawkowski:


Problemy samorządów w obecnych czasach poruszył w wystąpieniu poseł Tomasz Trela. Mówił też o propozycjach Lewicy dla samorządów:


Sprawy społeczne dotyczące środowiska kobiet oraz ochrony zdrowia przedstawiła Dorota Olko z Partii Razem:


Z kolei projekt dla seniorów przedstawił poseł Arkadiusz Iwaniak:


Posłanka Katarzyna Kretkowska mówiła o "gorącym" ostatnio temacie, czyli o problemie energetycznym i dopłatach do węgla:


Po zakończeniu konferencji prasowej, politycy Lewicy udali się na miasto, gdzie rozmawiali z mieszkańcami o problemach i przekazywali informacje o swoim programie dla Polski i Polaków.

Zobacz zdjęcia z konferencji:

Ankieta

Czy Lewicy, bądź innemu ugrupowaniu będącemu dzisiaj w opozycji, uda się odbić Podkarpacie Prawu i Sprawiedliwości w najbliższych wyborach parlamentarnych?

Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki ankiety


~Odostrzeń

04-08-2022 19:31 10 8

Wszyscy oprócz Konfederacji chcieli dzielić ludzi.... Są więc dla mnie jedną partią - SEGREGATORZY. Nie istnieją dla mnie. Niestety, mimo wszystko zagłosuję tylko na K., bo pokazywali szaleństwa w okrągłym budynku, nie tylko ideologiczno-marketingowe, ale również gospodarcze.
Odpowiedz

~phiii

04-08-2022 19:26 12 8

Jaka tam lewica i prawica. Pomieszanie z poplątaniem, nuuuuda, nic się nie dzieje, w tym "polskim" koszmarnym filmidle. STRASZNY KICZ! Nie radzę się tym zajmowac. Szkoda każdej sekundy życia na kiepskie tańce chochole.
Odpowiedz

~Nie dla lewicy

04-08-2022 12:01 12 15

Nie dla lewicy o twarzy Lenina.
Odpowiedz

~Pedałom dziekujemy

04-08-2022 05:38 10 18

Lewica to dopiero wariaci. Chcieli zamykać niezaszczepionych i ograniczać prawa. Walić pałom takich marksistów lansujących zamordyzm oraz ideologię tęczy.
Odpowiedz

~cynik

03-08-2022 13:28 14 10

Hasła Lewica razem. Razem z kim: z PO, z PSL, z Konfederacją czy może z PiSorami?
Odpowiedz

~Hiobowski

03-08-2022 13:21 14 15

"Dzielą społeczeństwo na lepszych i gorszych". I tak właśnie trzeba dzielić, ponieważ poprzednicy również tak dzielili. Takie są prawa demokracji czy to się komuś podoba, czy też nie podoba. Jeśli w lewicy będą tacy figuranci jak Bobert Riedroń, to trudno będzie uzyskać przeważającą ilość głosów i przejąć władzę. Na zdjęciach widać hasła: "Młoda Lewica", a z przodu sama geriatria. Co to ma znaczyć?
Odpowiedz

~On

03-08-2022 08:15 16 14

Pisiory szastają na prawo i lewo publicznymi pieniędzmi, trwonią miliony na wybory kopertowe, trefne respiratory i maseczki, inwigilują społeczeństwo pegazusem, dzielą społeczeństwo na lepszych i gorszych, jak na początku rządów PiS powiedział Kaczyński lepszy i gorszy sort, tworzą liczne stanowiska w spółkach skarbu państwa, by obsadzać swoimi i wiele, wiele innych mają potknięć na swoim koncie.
Odpowiedz

~Lekarz krosno

03-08-2022 06:06 15 11

Napewno wygra PiS bo ja i moi koledzy i koleżanki bedziemy na nich głosować. Już mamy dużo obiecanego a na covid dorobiłem sie domu na własność. Wiec wiem co mówię
Odpowiedz

~Obserwator

03-08-2022 00:54 21 14

Wyłączcie TV i włączcie myślenie!!!!!!!!!!!!!!!!!.
PiS oszukuje Was tak samo jak PO , a Wy łykacie tę papkę jak pelikany. Durny narodzie , poniesiesz konsekwencje swojej głupoty, boś i "przed szkodą i po szkodzie głupi"...
Odpowiedz

~Lech

02-08-2022 15:51 24 14

Lewica jest potrzebna na scenie politycznej.
Odpowiedz

~Hiobowski

02-08-2022 14:31 15 29

Lewica nie ma najmniejszych szans, żeby odebrać elektorat PiS-owi. Pisiory dotrzymują słowa i obietnic zawartych w programach przedwyborczych. A ta garstka sympatyków Lewicy kompletnie nic nie znaczy, zwłaszcza gdy w ich szeregach znajdują się osoby jak te na zdjęciach + Bobert Riedroń.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.