Zakończył się I Wakacyjny Turnus Sportowy z GOSiR-em. Grupa 21 chłopców i dziewczynek z klas I-III szkół podstawowych z terenu Gminy Jedlicze w dniach 18-22 lipca, uczestniczyła w zajęciach zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu, w ramach sportowych wakacji.
Zajęcia odbywały się na obiektach GOSiR: hali sportowej, korcie tenisowym, boisku do piłki plażowej, zielonej sali fitness, a także strzelnicy sportowej LO w Jedliczu i w Jaszczwi. Dodatkową atrakcją dla uczestników turnusu były wyjazdy do Krosna na krytą pływalnię i do kina, połączone z wyjściem na lody.

Pod okiem instruktorów GOSiR dzieci miały okazję zaznajomić się z wieloma dyscyplinami sportowymi, poznać zasady organizacji gier i zabaw ruchowych, spróbować swoich sił na siłowni oraz ściance wspinaczkowej, a także wziąć udział w ćwiczeniach na sali fitness. Zwieńczeniem pięciodniowych zajęć było wręczenie wszystkim uczestnikom pamiątkowych medali oraz dyplomów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny i systematyczny udział w zajęciach. Mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili, a ogrom emocji i wrażeń wywołanych sportową rywalizacją na długo pozostaną im w pamięci.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.