Policjanci ustalają, kto kierował samochodem osobowym marki Renault, który zderzył się z kią w Zręcinie.
Dziś (4.08) w Zręcinie na ulicy Łukasiewicza doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Kolizja w Zręcinie

Wstępnie wiadomo, że kierujący samochodem marki Renault jadąc w kierunku Świerzowej Polskiej, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem marki Kia. W renault oprócz kierowcy podróżowało dwóch pasażerów, wszyscy bezpośrednio po zderzeniu uciekli pieszo. Ruszył za nimi kierowca kii, zatrzymując jednego z mężczyzn i przekazując go w ręce wezwanych na miejsce policjantów.

Uszkodozny samochód po kolizji w Zręcinie

Policjanci wraz z technikiem kryminalistyki ustalają, jaki był przebieg zdarzenia, kto kierował renault i tożsamość pozostałych osób uczestniczących w zdarzeniu.

[AKTUALIZACJA]


Aspirant Tomasz Czelny z KMP w Krośnie potwierdził, że do zdarzenia doszło około godz. 17.50 na ul. Łukasiewicza w Zręcinie.

- Na chwilę obecną możemy powiedzieć, że po zderzeniu pojazdów, kiedy obydwa się zatrzymały, dwie osoby z Renaulta zaczęły się oddalać z miejsca zdarzenia. Jeden z mężczyzn podróżujących tym samochodem został zatrzymany. Był nietrzeźwy, miał prawie 2 promile alkoholu. Trwają czynności mające ustalić, kto kierował samochodem Renault oraz ustalić wszystkie okoliczności tego zdarzenia, w tym, kto jeszcze jechał w tym pojeździe - poinformował asp. Tomasz Czelny.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.