7 sierpnia służby ratownicze pracowały na miejscu kolizji drogowej na ul. Granicznej w Świerzowej Polskiej. Niegroźnie ranny został motorowerzysta.
Do zderzenia dwóch pojazdów doszło w minioną niedzielę około godz. 16.30.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letnia mieszkanka gminy Strzyżów nie dostosowała prędkości do panujących warunków drogowych, zjechała seatem na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z 70-letnim motorowerzysta - poinformował, asp. Tomasz Czelny z KMP w Krośnie.

Potrącenie w Świerzowej Polskiej

Kierujący jednośladem mieszkaniec gminy Chorkówka doznał niegroźnych obrażeń ciała. Obydwoje byli trzeźwi. Obecnie trwają czynności mające na celu wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

~Gosc

08-08-2022 17:18 10 7

To powinna być droga jednokierunkowa co tu można dostosować trzeba poszerzyć nie można sie rozminąć a w zimie az strach tamtędy jechać slizgawica nie posypane nie odśnieżone jak auto w zimie wpadło tam do rowu to go nie było widać głębokość pewnie z dwa metry
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.