W Pustynach doszło do poważnego wypadku z udziałem rowerzystki i busa. Kierująca jednośladem walczy o życie w szpitalu.
Wypadek wydarzył się dziś (9.08) około godz. 17:30 na drodze krajowej nr 19 w Pustynach.

Wypadek w Pustynach

Wstępnie wiadomo, że obywatel Ukrainy kierujący busem jadąc w kierunku Miejsca Piastowego, podczas wyprzedzania uderzył w rowerzystkę, która skręcała w lewo na posesję.

Wypadek w Pustynach

47-latka w bardzo ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala, gdzie walczy o życie.

W związku z wypadkiem droga krajowa nr 19 została zablokowana.

[AKTUALIZACJA]


O godz. 20:30 droga krajowa została odblokowana.

[AKTUALIZACJA 2]


St. asp. Tomasz Czelny z KMP w Krośnie poinformował, że wczoraj (9 sierpnia) na miejscu wypadku był również prokurator oraz z biegły z zakresu wypadków drogowych, który prowadził oględziny miejsca zdarzenia. Kierujący busem został zatrzymany. Pojazdy zabezpieczono do badań technicznych.

~szeryf

10-08-2022 18:05 10 14

Szarańcza tryzubowa nie liczy się z przepisami ruchu drogowego. Dla nich zakazy wyprzedzania, ograniczenia prędkości czy pierwszeństwo są ukryte daleko w jelicie grubym. Czy nasza (mam taką nadzieję, że nasza) policja tego nie widzi?
Odpowiedz

~Fgh

10-08-2022 08:51 8 17

W Isrzyni (odcinkowy pomiar prędkości). Ukrainiec nie mogąc mnie wyprzedzić z lewej strony, wyprzedził laweta z dwoma autami na pace z prawej. Później się chyba zorientował ,że wszystkie auta jadą 50 na godzinę. Przenoszą swoje nawyki z Ukrainy do Polski.
Odpowiedz

~SOMGORSI

09-08-2022 20:43 15 27

I znowu obywatel ukrainy. Policja nasza kochana powinna więcej uwagi poświęcić , żeby ukrócić wyczyny jegomości z ukrainy. Niedawno miałem okazję przekonać się sam jak goście mają daleko w poważaniu przepisy, i to kilka razy.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.