Masz 65 lat, mieszkasz w Krośnie i chciałbyś skorzystać z zabiegów fizjoterapeutycznych? Zgłoś się do programu "Bon Zdrowotny dla Seniora na 2022 r." W ramach bonu możesz skorzystać nawet z 50 zabiegów rehabilitacyjnych zupełnie za darmo. Program "Bon Zdrowotny dla Seniora na 2022 r." jest w całości finansowany z budżetu miasta Krosna.

Czym jest Bon zdrowotny dla Seniora


"Bon Zdrowotny dla Seniora na 2022 r." to program, który ma poprawić jakości życia seniorów poprzez zwiększenie dostępności do świadczeń rehabilitacji leczniczej.

Nawet 50 zabiegów w 10 dni


uczestnik programu będzie miał dostęp do takich zabiegów jakich potrzebuje, odpowiednich do stanu zdrowia, które zostaną określone podczas wizyty fizjoterapeutycznej. Bon uprawnia do skorzystania z cyklu zabiegów w ciągu 10 dni.

Kto może otrzymać "Bon Zdrowotny"?


Bon zdrowotny mogą otrzymać osoby, które:
  • mieszkają w Krośnie,

  • ukończyły lub ukończą w tym roku 65 rok życia,

  • posiadają Krośnieńską Kartę Mieszkańca.

Jak przystąpić do programu?


W tegorocznej edycji wszystkie formalności są załatwiane przychodni:
NZOZ FIZJO-TEK
ul. Kisielewskiego 1
Krosno

Krok pierwszy: złożenie wniosku
Tu złożysz wniosek i załatwisz wszystkie konieczne formalności. Wnioski o bon zdrowotny można składać od 23 sierpnia 2022 r. do wyczerpania limitu.

Godziny pracy NZOZ FIZJO-TEK:
poniedziałek - piątek: 08:00 - 18:00
tel. 13 43 244 70

Krok drugi: otrzymanie Bonu
Po sprawdzeniu kryteriów oraz wypełnieniu wniosków otrzymasz Bon oraz druk skierowania, z którym należy udać się do lekarza w celu wypełnienia niezbędnych informacji o twoim stanie zdrowia.

Krok trzeci: ustalenie terminu rehabilitacji
Z wypełnionym skierowaniem od lekarza należy zgłosić się do FIZJO-TEK, gdzie fizjoterapeuta ustali termin rozpoczęcia zabiegów.

Jest jeszcze coś, o co chciałbyś zapytać?


Szczegółowych informacji na temat programu "Bon Zdrowotny dla Seniora na 2022 r." udziela pracownik Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia pod numerem telefonu: 13 47 43 220.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.