Starszy mężczyzna został potrącony w Zręcinie na przejściu dla pieszych.
Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia mężczyzny w Zręcinie. Do wypadku doszło w niedzielę (28 sierpnia) przed godziną 8 rano na ul. Łukasiewicza.

Wstępnie wiadomo, że kierujący fiatem sedici na przejściu dla pieszych potrącił mężczyznę. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił pod opiekę zespołu medycznego.

Potrącenie pieszego w Zręcinie

Na miejscu interweniowali strażacy z JRG PSP Krosno, OSP Szczepańcowa, OSP Zręcin, zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci.

~Garbaty

29-08-2022 10:04 46 46

Jak wszyscy zauważyli (nowy przepis) miał zmniejszyć liczbę wypadków a jednak zwiększył, tylko same profesory mogły to wymyślić-oczywiście profesory z policji bo to oni aż 90% rekomendują! Bo wszystko co w PRL jest złe nawet ten przepis: lewo-prawo-lewo nic nie jedzie idę . A nie teraz w myśl nowych przepisów taki buc jeden z drugim i będzie się próbował z 2 tonowym pojazdem - trzeba mieć iloraz na poziomie zero!
Odpowiedz

~kierowca

28-08-2022 20:12 45 49

Pieszy powinien zasygnalizować, że chce wejść na przejście. Może to być nawet podniesienie ręki. A nagminne jest wchodzenie na przejście bez wcześniejszego spojrzenia w lewo, prawo i znowu w lewo. Kierowca często mimo szczerych chęci nie może wyhamować i skutek jest wiadomy.
Odpowiedz

~sedzia dred

28-08-2022 13:00 52 41

jedzie taki pazdzioch bez wyobrazni w jednej rece kierownica a w drugiej telefon i to jest wlasnie potencjalny morderca na ktorym wyrok powinien byc wykonany natychmiast
Odpowiedz

~szeryf

28-08-2022 12:40 42 54

Co to jest, że od kiedy zmieniono przepisy ruchu drogowego jest coraz więcej potrąceń na przejściach dla pieszych. Wieczorem i nocą to już bardzo trudno dostrzec pieszego na przejściu. Albo przejścia powinny być przez całą noc dobrze oświetlone, albo piesi przypięte światełka, coś na wzór robaczków świętojańskich.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.