Claus Vissing nowym zawodnikiem KSM Krosno. We wtorek działacze Krośnieńskiego Stowarzyszenia Motorowego poinformowali o podpisaniu kontraktu z zawodnikiem na tegoroczne rozgrywki ligowe.
Duńczyk w poprzednich dwóch latach był jednym z liderów krośnieńskiego klubu i należał do czołowych zawodników Polskiej 2. Ligi Żużlowej. W ubiegłym roku osiągnął piątą średnią biegową w rozgrywkach.
W trakcie okienka transferowego duński żużlowiec zdecydował się wybrać lepszą ofertę Włókniarza Częstochowa. Jednak po wygaszeniu licencji tego klubu stał się wolnym zawodnikiem i zdecydował się na powrót do dobrze sobie znanego klubu z Krosna.

- Clausa w zespole bardzo chciał trener Ireneusz Kwieciński. Walczył o niego i mimo innych ofert przekonał go do jazdy w Krośnie. Szkoda, że podpisanie kontraktu nastąpiło tak późno. Jednak zawsze podkreślaliśmy, że Claus zachowywał się wobec nas fair i nie mieliśmy żalu, że wybrał inną ofertę. Teraz mogliśmy wrócić do rozmów i bardzo szybko uzgodniliśmy warunki umowy - powiedział Wojciech Zych, wiceprezes KSM.