Wiele osób, tak samo jak urodziny, celebruje również imieniny. To doskonały czas na to, by spotkać się z bliskimi i przyjaciółmi i spędzić w ich towarzystwie trochę czasu. Wiele osób wykorzystuje ten dzień jako pretekst do tego, by zorganizować imprezę. Warto wówczas pamiętać o kilku elementach, których nie powinno zabraknąć na takim przyjęciu. Zapraszamy do lektury poniższego materiału, w którym przybliżamy na co warto zwrócić uwagę.

Impreza imieninowa dla mężczyzny - o czym pamiętać?


Mając w planach imprezę imieninową dla mężczyzny najczęściej decydujemy się na tak zwane imprezy-niespodzianki. Warto jednak pamiętać o kilku kwestiach, których przygotowanie pozwoli uniknąć nam dodatkowych, nieprzewidzianych sytuacji, w których to my będziemy zaskoczeni.

Planując taką imprezę warto zacząć od ustalenia jej formuły: czy ma to być rodzinny obiad, impreza w klubie a może garden party? To pozwoli nam na określenie jakiego rodzaju ma to być wydarzenie oraz ukierunkuje nas z przygotowaniami.

Jednym z najważniejszych elementów planowania imprezy jest budżet. Załóżmy kwotę jaką jesteśmy w stanie przeznaczyć na zorganizowanie wydarzenia a następnie w jego obrębie dokonujmy zakupów i podejmujmy decyzje. Warto wypisać sobie na kartce co będzie nam potrzebne i sprawdzić w Internecie, gdzie dane rzeczy możemy kupić najtaniej.

Po drugie - stwórzmy listę gości. Pamiętajmy, że warto zaprosić ich z wyprzedzeniem tak by mogli uwzględnić to w swoich kalendarzach. Poinformuj ich o formule wydarzenia oraz poproś o potwierdzenie przybycia.

Ostatnim - lecz nie mniej ważnym - elementem planowania imprezy jest stworzenie odpowiedniego klimatu. Załóż odpowiednio dużo czasu na zakupy bądź oddaj się w ręce profesjonalnych firm eventowych.

Życzenia - jakie wybrać?


Dużo osób praktykuje prezenty, dlatego warto zadbać też zawczasu o odpowiednie życzenia. Powinny one być dostosowanie do rodzaju relacji jak łączy nas z Solenizantem. Inne bowiem życzenia złożymy Tacie czy Dziadkowi a inne Mężowi, Synowi czy Koledze. Nie bez znaczenia jest tu również wiek.

Takie życzenia można przygotować samodzielnie bądź sięgnąć do sprawdzonej bazy życzeń, w której znajdziemy propozycje - długie i krótkie - w każdym wariancie.

Życzenia imieninowe mogą przybrać elegancką bądź zabawną formę - wszystko zależy od tego z kim mamy do czynienia. Tego dnia, składając życzenia warto pamiętać, że najważniejszy jest nasz Solenizant. Życzmy mu więc tego o czym on - a nie my - marzy. Bądźmy szczerzy i otwarci a z pewnością nasze życzenia sprawią wiele radości Obdarowanemu.

Tu znajdziesz ciekawe propozycje życzeń: Życzenia imieninowe dla faceta na Rodzice.pl

Kilka rzeczy, o których należy pamiętać planując imprezę imieninową dla mężczyzny

Co jeszcze powinno znaleźć się na imieninowej imprezie?


Organizując imprezę imieninową nie zapomnij również o słodkim poczęstunku. Może to być tort bądź słodkie stoły, które umilą wspólnie spędzany czas.

Ciekawym pomysłem jest zorganizowanie pokazu filmów z Solenizantem w roli głównej (jeżeli wiesz, że będzie czuł się z tym dobrze) lub wspólne gry i zabawy.

Jeżeli na imprezie imieninowej planujesz również udział dzieci, warto zadbać o kącik zabaw dla nich. Sprawi im to nie tylko radość, ale również da dorosłym chwilę dla siebie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.