Cztery rozbite samochodu to efekt dwóch kolizji drogowych na ulicy Korczyńskiej w Krośnie.
Do dwóch kolizji drogowych doszło wczoraj ok. godz. 10.45 na ulicy Korczyńskiej w Krośnie.

Uszkodzone samochody w kolizji na ulicy Korczyńskiej w Krośnie

- Z policyjnych ustaleń wynika, że 54-letnia kierująca volkswagenem najechała na tył seata, a ten siłą uderzenia uszkodził poprzedzającą skodę, której kierujący zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Chwilę później na tył uczestniczącego w kolizji volkswagena najechał jeszcze 49-letni kierujący dacią - relacjonuje podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskim policji.

Uszkodzone samochody w kolizji na ulicy Korczyńskiej w Krośnie

W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń, na miejscu interweniowali tylko policjanci. Uczestnicy byli trzeźwi a sprawcy kolizji zostali ukarani mandatami.

~sedzia dred

01-09-2022 21:23 35 38

co ty chłpocze bredzisz wystarczy utrzymac bezpieczną odległosc zapewne zabiłbys piueszego żeby tylko nie zarysowac swojego 20 letniego parcha z oponami 10 letnimi z niemiec
Odpowiedz

~Ostry

01-09-2022 14:01 40 30

Kolejne ofiary nowych przepisów. Jak tylko kierujący zobaczy pieszego w pobliżu przejścia to gniecie po hamulcu jak opętany. Nie popatrzy w lusterko do tyłu, bo po co. Niestety, ten z tyłu czasami nie zdąży i takie są tego skutki.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.