Trwające przez wakacje promocje na paliwo lokalnych stacji zostały przedłużone. Na Orlen, Shell i BP nadal możemy zapłacić mniej za paliwo, nawet 40 groszy.
- W związku z powrotami do szkoły, do 15 września br. nowi i obecni użytkownicy programu lojalnościowego będą mogli dalej korzystać z promocji gwarantującej paliwa tańsze o 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny zapłacą mniej o 40 groszy za litr. W ramach kontynuowanej promocji będzie można zatankować z rabatem łącznie do 100 litrów paliwa. Akcja obejmie, tak jak do tej pory, wszystkie stacje pod marką ORLEN w Polsce - przekazało w środę w komunikacie biuro prasowe ORLEN.

Konkurencyjne stacje paliw nie pozostały dłużne i również przedłużyły promocje na paliwo.

Sieć BP przedłużyła do odwołania promocję paliwową na dotychczasowych warunkach. Dla Klientów z zarejestrowaną kartą lojalnościową Payback rabat wyniesie 30 gr na litrze za zakup benzyny lub diesla oraz 10 gr za zakup LPG. Dla Klientów z niezarejestrowaną kartą Payback rabat wyniesie 10 gr na litrze dowolnego rodzaju paliwa.

Na stacjach Shell zapłacimy 30 groszy mniej za litr paliwa do końca września. Przy tankowaniu paliw Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel można zaoszczędzić na jednym tankowaniu nawet 15 zł. Liczba transakcji jest nieograniczona.

Moya promocje na stacjach paliw wprowadziła "do odwołania" od 2 lipca. Tankując do 60 litrów benzyny lub oleju napędowego można uzyskać 10 groszowy rabat. 20 groszowy rabat uzyskamy przy dodatkowym zakupie dowolnej kawy, hot-doga, zapiekanki lub 4-litrowego płynu do spryskiwaczy Moya. Aby uzyskać 30 groszowy rabat, musimy zakupić dwa wymienione produkty.

Ankieta

Na której krośnieńskiej stacji paliw najczęściej tankujesz paliwo?

Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki ankiety


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.