Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z Lubatowej. Motocyklista z niegroźnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.
Kolizja wydarzyła się dziś (07.09) przed godz. 14 w miejscowości Lubatowa w gminie Iwonicz-Zdrój.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Volkswagen skręcając w lewo na parking, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Kierowca motocykla marki Suzuki Intruder, chcąc uniknąć zderzenia z osobówką "położył" jednoślad.

Kolizja w Lubatowej

Kierujący motocyklem z niegroźnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Na miejscu pracowali strażacy z JRG PSP Krosno i OSP Lubatowa oraz policjanci.

[AKTUALIZACJA]


- Z policyjnych ustaleń wynika, że 48-letnia kierująca volkswagenem, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, który zmuszony do gwałtownego hamowania, doprowadził do przewrócenia jednośladu. 70-letni kierujący motocyklem suzuki z niezagrażającymi życiu obrażeniami, został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem - poinformował podkom. Paweł Buczyński.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.