Centrum Medyczno – Charytatywne Caritas w Krośnie i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie zorganizowali piknik sportowy dla dzieci i rodzin z miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego.
II Sportowy Piknik Rodzinny na rzecz Hospicjum w Krośnie, który jest kontynuacją "Dobroczynnego Biegu Nadziei" został zorganizowany w minioną niedzielę (4 września) na na obiektach MOSiR przy ul. Bursaki w Krośnie.

W bogatym programie znalazły się biegi dzieci na różnych dystansach, gry, zabawy i animacje dla dzieci (malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, bańki mydlane, dmuchańce).

Sportowy piknik rodzinny w Krośnie

Zorganizowano również pokazy sprzętu ratowniczo-gaśniczego oraz wysokościowego. Dzieci mogły się wspinać po wiszącej drabince, zjeżdżać po linie na dół. Przygotowano także zawody pożarnicze dla całych rodzin. Atrakcją był symulator dachowania WORD w Krośnie oraz lot balonem CELFAST na uwięzi. Nie zabrakło również "małej gastronomii".

Imprezę uświetniły występy młodych artystek ze Studia Wokalno - Instrumentalnego Krzysztofa Zajdla z Krosna oraz zespołu muzycznego Chillout z Krościenka Wyżnego.

Sportowy piknik rodzinny w Krośnie

Organizatorzy dziękują osobom bezpośrednio zaangażowanym w przygotowanie imprezy: pracownikom Centrum Medyczno - Charytatywnego Caritas w Krośnie, pracownikom krośnieńskiego MOSiRu na czele z prowadzącym imprezę Krzysztofem Podkulem, Zespołowi Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. ks. Szpetnara w Krośnie, Sieci Sklepów "S", firmie "Cellfast" w Krośnie, Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Pustynach oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania pikniku.

Sportowy piknik rodzinny w Krośnie

Wydarzenie wsparli: Powiat Krośnieński, Miasto Krosno i Gmina Wojaszówka. Patronat medialny sprawował portal terazKrosno.pl i Radio Fara.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.