Chlebna. Potrącony mężczyzna przez samochód został przetransportowany do szpitala.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś (07.09) około godz. 18 w miejscowości Chlebna w gminie Jedlicze.

Kierujący samochodem marki Toyota, jadąc w kierunku Piotrówki, potrącił mężczyznę. Poszkodowany z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Przez kilkadziesiąt minut droga była całkowicie zablokowana.

[AKTUALIZACJA]


- Około godz. 18 w Chlebnej doszło do potrącenia rowerzysty. Wstępnie ustalono, że przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez 12-letniego rowerzystę, który skręcając w lewo, wjechał bezpośrednio przed nadjeżdżającą z przeciwka toyotę. Chłopiec został przetransportowany do szpitala. Obrażenia jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Kierujący toyotą był trzeźwy - poinformował podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

~Paweł

08-09-2022 00:01 47 46

A już nie pierd...
Odpowiedz

~Zuzia

07-09-2022 21:18 43 51

Na odcinku drogi Chlebna - Piotrówka bardzo często zdarza sie że młodzi kierowcy jada jak szaleni . Tam Policja mogła by znacząco zasilic budżet państwa :)
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.