W Krościenku Wyżnym samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Nie wiadomo, kto kierował.
Policjanci ustalają przebieg i okoliczności kolizji drogowej oraz to, kto kierował autem, które w Krościenku Wyżnym uderzyło w metalowy krzyż i drzewo. Doszło do niej w piątek 9 września przed północą.

Volkswagen golf prawdopodobnie poruszał się ulicą Wisłoczą od strony Krosna. Na wysokości mostu na Wisłoku przejechał przez ulicę Marynkowską i po wjechaniu w "ślepą" uliczkę po kilkudziesięciu metrach uderzył w metalowy krzyż i drzewo.

Uszkodozny volkswagen golf

Na miejsce wezwano wszystkie służby. Pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego została przekazana kobieta przebywająca w pobliżu auta, lecz nie przyznała się do kierowania samochodem. Nieoficjalnie wiadomo, że była nietrzeźwa. Po zaopatrzeniu na miejscu została przetransportowana do szpitala.

Strażacy przeszukali pobliski teren, aby upewnić się, czy w zdarzeniu nie uczestniczyły kolejne osoby. Na szczęście nikogo nie znaleziono.

~antypijak

10-09-2022 19:20 11 12

Samochodem na pewno kierował pijany chłop. Wipili se z babą śliwowicę i hajda za kierownicę. Karać i to surowo takich nieodpowiedzialnych ludzi.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.