Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków drogowych na Podkarpaciu, w wyniku których śmierć poniosły dwie młode osoby.
Jak poinformował Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, do pierwszego wypadku doszło wczoraj po godz. 18, w miejscowości Glinne w powiecie leskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-latka kierująca skodą octawią, jadąc w kierunku Ustrzyk Dolnych, nie dostosowała prędkości do warunków jazdy, na łuku drogi wypadła z jezdni i uderzyła w drzewo. Niestety kobieta nie przeżyła wypadku. W pojeździe jechała sama.

Drugi tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce w Zabrniu Górnym w powiecie tarnobrzeskim, przed godz. 22. Wstępnie policjanci ustalili, że 40-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, kierująca audi, na nieoświetlonym odcinku drogi, potrąciła znajdującego się na jezdni mężczyznę. Mimo podjętej reanimacji, życia 31-letniego pieszego nie udało się uratować. Kierująca audi była trzeźwa. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

~Hiobowski

18-09-2022 14:57 51 43

Na chwilę obecną 30 godzin jazdy na kursie jest za mało. Szkoda młodych ludzi ginących na drogach.
Odpowiedz

~...

18-09-2022 14:33 45 45

No tak, bo lepiej jak jedzie nagrzany kogut setką w terenie zabudowanym. Bo uważa się za króla szos. I to już jest ok, bo facet... Zwykły seksizm z ciebie wyłazi kolo
Odpowiedz

~oskar

18-09-2022 09:48 50 51

martwi mnie jazda kobiet bez pojęcia rozdygotane zapatrzone w środkowe lusterko-to musie sie źle skończyć!!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.