Blisko 150 motocyklistów przybyło w niedzielne popołudnie do Hotelu Restauracji Jaś Wędrowniczek w Rymanowie, by wziąć udział w zlocie motocyklowym. Gościem specjalnym był Mariusz Pudzianowski.
Tegoroczny zlot motocyklowy "Freedom, Bike & Rock and Roll" rozpoczęła wielka parada. Motocykliści na swoich maszynach przejechali sprzed "Jasia Wędrowniczka" do centrum Iwonicza-Zdroju. Po krótkim postoju i wykonaniu zdjęć parada wyruszyła w drogę powrotną.

Zlot motocyklowy z Mariuszem Pudzianowskim w Jasiu Wędrowniczku

Dalsza część imprezy odbyła się przy "Jasiu Wędrowniczku". Nie zabrakło konkursów z nagrodami, a wśród nich znalazły się przysiady na czas, dmuchanie w trąbkę, zwijanie papieru toaletowego, przeciąganie pralki, czy picie złotego napoju na czas. Na chętnych czekały okolicznościowe blachy oraz specjalne kufle. Było też coś dla ciała. W wiacie grillowej można było skosztować "jasiowych" specjalności.

Zlot motocyklowy z Mariuszem Pudzianowskim w Jasiu Wędrowniczku

Gościem specjalnym zlotu motocyklistów był Mariusz Pudzianowski, który również przygotował dla uczestników imprezy konkursy z nagrodami. Rozdawał także zdjęcia z autografami. Znalazł również czas na wspólne zdjęcia.

Mariusz Pudzianowski w Rymanowie

Imprezę, którą prowadzili Mateusz Habrat i Łukasz Michnal, zakończyła dyskoteka pod gwiazdami. Zobacz zdjęcia:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.