Okrągłe urodziny VIVO! Krosno zapowiadają się niezwykle ciekawie. Konkursy z nagrodami, występy lokalnych artystów, spotkania z wyjątkowymi gośćmi, Park Rozrywki, Festiwal Kolorów czy Strefa Zabaw i Nauki KPU w Krośnie - to tylko niektóre z atrakcji, jakie zaplanowano. Finał 5. Urodzin VIVO! Krosno odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 września, ale już w poniedziałek ruszył konkurs zakupowy, w którym pula nagród wynosi 35 000 zł.
Celebrowanie urodzin Centrum rozpoczęło konkursem zakupowym. Do wygrania jest blisko 1 200 wartościowych nagród dziennych, a w finale 3 Karty Podarunkowe VIVO! o łącznej wartości 15 000 zł.

Wygraj 5 000 zł


Droga do wygranej w urodzinowym konkursie jest bardzo prosta. Wystarczy w dniach 19-24 września zrobić zakupy za minimum 50 zł (na 1 paragonie) i zarejestrować dowód zakupu na Stoisku Konkursowym, które jest czynne w godz. 11:00 - 19:00. Codziennie do wygrania jest kilkaset atrakcyjnych nagród natychmiastowych, ukrytych pod balonami urodzinowymi. 24 września, odbędzie się Quiz Finałowy, który rozstrzygnie do kogo powędrują nagrody główne, czyli Karty Podarunkowe VIVO! o wartości 5 000 zł. każda. W zabawie zmierzy się 5 osób, które w okresie między 19 a 23 września zarejestrują paragony o największej łącznej kwocie. Wartości paragonów zarejestrowanych w ww. dniach sumują się. Szczegółowy regulamin akcji znajduje się na stronie www.vivo-krosno.pl.

Wielki finał


Finał urodzin VIVO! Krosno zaplanowano na sobotę, 24 września, od godziny 12.00. Tego dnia poznamy laureatów konkursu zakupowego, nagrodzeni zostaną zwycięzcy wyzwania rowerowego - Bądź aktywny z VIVO! oraz biegowego - Biegam z VIVO!. Na urodzinowej scenie zaprezentują się lokalni artyści oraz wyjątkowi goście specjalni, których Centrum będzie przedstawiać w najbliższych dniach za pośrednictwem strony internetowej oraz social mediów. Na parkingu cały czas będzie można korzystać z Parku Rozrywki, a w godz. 13.00 - 17.00 odbędzie się robiący furorę na całym świecie festiwal z kolorowymi proszkami "Holi Święto Kolorów".

Ucz się i baw w KPU w Krośnie
Centrum odwiedzą też przedstawiciele Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie. Studenci z kół naukowych przygotowali szereg atrakcji, takich jak: wirtualna rzeczywistość, symulator jazdy samochodem, pokaz druku 3D czy prezentacja innowacyjnego roweru elektrycznego własnej konstrukcji.
Będzie można zobaczyć z bliska także "Piłę", czyli niecodzienny pojazd skonstruowany przez studentów Koła Naukowego Rotor, która na 1 litrze paliwa przejechała 963 km, ustanawiając tym samem rekord Polski.

Urodzinowe selfie, tort i upominki
Na 5. Urodzinach VIVO! Krosno nie zabraknie oczywiście wielkiego tortu, konkursów z nagrodami i upominków dla dzieci i dorosłych. Przez cały tydzień można robić sobie selfie na urodzinowej ściance. Najciekawsze zdjęcia opublikowane pod specjalnym postem urodzinowym, który pojawi się na profilu Facebook VIVO! Krosno, zostaną nagrodzone wartościowymi nagrodami.

VIVO! Krosno zapowiada jeszcze kilka ciekawych niespodzianek urodzinowych, które nie zostały do tej pory podane do publicznej wiadomości, a które będą ogłaszane systematycznie. Warto więc śledzić stronę internetową Centrum oraz oficjalne profile VIVO! Krosno w mediach społecznościowych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.