Służby ratownicze pracowały na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj po godzinie 7.30 w Targowiskach na ul. Łukasiewicza.
W środę (21 września) kobieta kierująca suzuki vitara na numerach rejestracyjnych z powiatu krośnieńskiego, prawdopodobnie chcąc uniknąć zderzenia z psem, straciła panowanie nad kierownicą i wjechała do przydrożnego rowu.

W wyniku zdarzenia, poszkodowane zostało dziecko podróżujące pojazdem. Na miejscu pracowały zastępy z JRG PSP z Krosna wraz z dowódcą JRG PSP, OSP Targowiska, zespół ratownictwa medycznego SPPR z Krosna oraz patrol ruchu drogowego z KMP w Krośnie.

[AKTUALIZACJA]


Podkomisarz Paweł Buczyński z KMP w Krośnie poinformował, że wstępnie ustalono, iż 42-letnia kierująca terenowym suzuki, zjeżdżając ze wzniesienia, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu.

- W zdarzeniu ucierpiała podróżująca pojazdem 9-letnia dziewczynka, która z obrażeniami została przetransportowana do szpitala. Kierująca była trzeźwa. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia - powiedział podkomisarz Paweł Buczyński.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.