W niedzielę, 25 września zespół Miasto Szkła Krosno zainauguruje sezon 2022/2023 rozgrywek Suzuki 1 Liga Mężczyzn we własnej hali.
Przeciwnikiem podopiecznych Romana Prawicy będzie zespół rezerw Start II Lublin. Wzorem roku ubiegłego w trakcie meczu klub przygotował dla kibiców wiele atrakcji. W przerwie spotkania odbędzie się konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł. Przez całe spotkanie do dyspozycji najmłodszych kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Na holu głównym w hali dostępny będzie kącik gastronomiczny. Przerwy pomiędzy kwartami jak zawsze uatrakcyjnią występy Fragolin Cheerleaders a za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno.

Kadra Szklanego Teamu została mocno odmieniona i prezentuje się następująco: Kacper Traczyk, Dariusz Oczkowicz, Michał Gomułka, Stanisław Heliński, Paweł Śpica, Michał Jankowski, Darrell Harris, Klāvs Dubults, Kacper Walciszewski, Maksymilian Zagórski, Hubert Łałak oraz Konrad Dawdo.

Trenerem Szklanego Teamu jest Roman Prawica a jego asystentem Radosław Władyka. Dyrektorem sportowym jest Michał Baran a kierownikiem drużyny Marcin Janusz. Za przygotowanie motoryczne zespołu odpowiedzialny będzie Hubert Rak.

- Wszystkich sympatyków koszykówki i naszej drużyny zapraszamy na 1 mecz w sezonie i czynny udział w dopingu. Bądźcie naszym szóstym zawodnikiem i od pierwszego meczu wspierajcie Szklany Team.

Początek niedzielnego spotkania o godzinie 18:30, kasa biletowa będzie czynna od godziny 16:30. Bilety można także zakupić za pośrednictwem portalu kupbilet.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.