Urząd Miasta Krosna poinformował o utrudnieniach w ruchu na ul. Grodzkiej i ul. Podkarpackiej.
W najbliższą niedzielę, 25 września, w godzinach popołudniowych ulica Grodzka (odcinek od pl. Konstytucji 3-go Maja do ul. Tkackiej) zostanie zamknięta dla ruchu. Już od dzisiaj (23 września) po godzinie 17.00 zostaną również zamknięte miejsca parkingowe w tym miejscu. Ograniczenia spowodowane będą realizacją zdjęć do filmu. Mieszkańcy proszeni są, aby w te dni zaparkowali samochody w inym miejscu.

Od poniedziałku (26 września) mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ul. Podkarpackiej (DK28), na odcinku od skrzyżowania z ul. Grodzką i Wyszyńskiego w kierunku stacji paliw i skrzyżowania drogi krajowej z ul. Lwowską. Możliwe utrudnienia związane są z planowanym do wykonania zagospodarowaniem terenów zielonych w ciągu drogi.

[AKTUALIZACJA]


Jak informuje Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Gospodarki Lokalami, planowane prace w pasie zieleni w ciągu ulicy Podkarpackiej zostały przyspieszone ze względu na przewidywane w poniedziałek ulewne deszcze. Przygotowanie gruntu i nasadzenia wykonywane są w czwartek i piątek (22-23 września). Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.