Ponad 500 tysięcy widzów obejrzało w CANAL+ SPORT5 i serwisie CANAL+ online decydujące mecze finałowe PGE Ekstraligi, eWinner 1. Ligi oraz 2. Ligi Żużlowej. W jednej z głównych ról drużyna Cellfast Wilki Krosno.
CANAL+ poinformował o imponującej oglądalności meczów o awans do PGE Ekstraligi i e Winner 1. Ligi żużlowej.

W sobotę (24 września) Cellfast Wilki Krosno pokonały w dwumeczu w pierwszoligowym finale Stelmet Falubaz Zielona Góra. Z kolei niedziela rywalizacja w Opolu w finale 2. Ligi Żużlowej zakończyła się awansem do e Winner 1. Ligi dla SpecHouse PSŻ Poznań. Łącznie oba finały w CANAL+ SPORT5 i serwisie CANAL+ online obejrzały ponad 233 tysiące widzów.

Z kolei niedzielny finał PGE Ekstraligi w CANAL+ SPORT5 i serwisie CANAL+ online Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski (57:33) zakończony zdobyciem tytułu mistrza Polski przez zespół z Lublina, śledziło w sumie ponad 281 tysięcy widzów.

- Kibice po raz kolejny doceniali to, co robimy dla nich już od dziesięciu sezonów. W tym roku po raz pierwszy pokazaliśmy finały aż trzech lig. Do PGE Ekstraligi oraz eWinner 1. Ligi dołączyła 2. Liga Żużlowa. To była świetna decyzja, żeby widzowie CANAL+ mogli śledzić aż trzy poziomy rozgrywek. Jesteśmy domem żużla i jesteśmy z tego bardzo dumni. Dziękuję żużlowemu teamowi CANAL+. To dzięki Wam, widzowie dostają najlepiej opakowane żużlowe rozgrywki - powiedział Marcin Majewski, szef żużla w CANAL+.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.