Kolizja na ul. Konopnickiej w Rymanowie z udziałem kompletnie pijanego motorowerzysty. Pasażer był także nietrzeźwy.
Wczoraj (4 października) po godz. 19, dyżurny krośnieńskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem motorowerzysty, na ul. Konopnickiej w Rymanowie. Wstępnie ustalono, że 40-letni kierujący skuterem stracił panowanie nad pojazdem, doprowadzając do przewrócenia się jednośladu.

- Mężczyzna podróżował z pasażerem i jak się okazało, oboje byli nietrzeźwi. 40-letni mieszkaniec gminy Rymanów miał ponad 3,5 promila alkoholu, a jego współpasażer około 2,5 promila - poinformował podkom. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

W wyniku zdarzenia ucierpiał kierujący motorowerem, który został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia, jakich doznał, nie zagrażają jego życiu.

Policja przypomina, że prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za popełnienie którego grozi wysoka grzywna, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.