W Krośnie otwarto sklep Aldi. Market o powierzchni 1,5 tys. mkw. znajduje się przy ul. Czajkowskiego.
Pierwsi klienci pojawili się przed marketem Aldi w Krośnie po godz. 5 rano. Przy temperaturze w okolicy zera stopni w większości oczekiwali w swoich samochodach.

Najwytrwalsi ustawili się przed drzwiami o 5:30. Do godz. 6 kiedy otwarto drzwi sklepu, zgromadziło się kilkadziesiąt osób. Po uroczystym przecięciu wstęgi mogli oni jako pierwsi wejść do środka i zrobić zakupy.

Sklep Aldi w Krośnie przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki. Łączna powierzchnia nowego Aldi wynosi ok. 1500 m2. Sieć zadbała o udogodnienia dla klientów, sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Zatrudnienie znalazło kilkunastu pracowników.

~:)

11-10-2022 18:35 17 26


Kiedy przyjechałam pod sklep pierwsze co wpadło mi w oko to duży parking, nie płatny. Budynek bardzo piękny. Wchodząc do środka przywitano MNIE słowami dzień dobry,przez Pana z ochrony zapraszamy na zakupy (co w naszym Krośnie mało jest to spotykane)
Oglądając produkty z gazetki to nie powiem kilka rzeczy brakowało. Byłam drugi raz w tym sklepie w pierwszy dzień to był ogromy tłok ,ale później już bylo spokojnie jak dzisiaj w dniu 11.10 o godz 09.00?
Odpowiedz

~Wier

09-10-2022 12:55 16 30

Sklep tragedia. Pierwszy raz wczoraj i nigdy więcej. Do Lidla czy dawnego Intermarche to nawet nie m co równać. Wielkie aj waj o nic.
Odpowiedz

~Egon

08-10-2022 10:26 17 31

Po się tak rano ustawili to nie wiem, nawet nic nie pisali że coś będzie za darmo. No chyba że balonik. Ceny takie jak w innych marketach, szału nie ma.
Odpowiedz

~JJ

05-10-2022 22:06 10 22

Byłem, zobaczyłem i nie pójdę tam więcej. Mały sklep dla zmotoryzowanych klientów - nie ma dojścia do sklepu z chodnika przy Podkarpackiej. Z Guzikówki tylko samochodem - klient, który przejdzie przez skrzyżowanie Podkarpackiej z Czajkowskiego ma wybór: albo po trawniku (ok. 2 m z chodnika przy Podkarpackiej), albo dreptać naokoło przez Czajkowskiego (będzie z 200 m). W mojej ocenie oferta skromna (mała powierzchnia), ceny normalne. Nie ma kas samoobsługowych.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.