W meczu na szczycie krośnieńskiej klasy okręgowej, druga w tabeli Iwonka Iwonicz pokonała lidera LKS Pisarowce 1:0.
Piękna pogoda (20oC), bardzo dobrze przygotowane boisko, mecz lidera krośnieńskiej okręgówki, niepokonanego w tym sezonie LKS Pisarowce (13 zwycięstw i 3 remisy) z drugim zespołem i duża rzesza kibiców spragnionych dobrego futbolu to wszystko sprawiało ze należało spodziewać się dobrego widowiska. Przez pierwsze kilka minut drużyny rozpoczęły rozpoznanie przeciwnika. Szybciej gości rozpracowali iwoniczanie. W 13 minucie, piłkę z autu wrzucał Oscar Bączek. Piłka śliznęła się po głowie Piotra Łuczki i spadła na głowę zaskoczonego Damiana Wąchały (7 m), który strzelił nie do obrony. To pierwszy gol tego zawodnika w nowym klubie (poprzedni Tęcza Zręcin). Niegroźne akcje przeprowadzały obydwie drużyny. Wynik w I połowie nie zmienił się.

Od 50 min. lider wziął się do roboty, było widać, że chce zmienić rezultat.
Pisarowce, mimo chwilami ogromnej przewagi w II połowie, nie potrafiły rozerwać jedną skuteczną akcją defensywy Iwonki. Trener Tomasz Wacek, który sam pojawił się na boisku, przesunął z obrony do ataku Piotra Łuczkę, licząc na warunki fizyczne stopera gości. W doliczonym czasie gry było bardzo nerwowo, bo po brutalnym fauli Łukasza Tomkowicza na Rafale Nikodym, temu drugiemu puściły nerwy i zaatakował łokciem swojego prześladowcę. Powstało ogromne zamieszanie z udziałem m.in. rezerwowego bramkarza Pisarowiec Daniela Ziemby, który wdał się w bijatykę z kibicem. Sędzia pokazał trzy czerwone kartki.

Bramka: 1-0 Damian Wąchała (11’, głową)

Iwonka: Grzegorz Kielar - Łukasz Łuszcz, Oskar Bączek, Bartłomiej Rajchel, Radosław Winiarski, Sławomir Jurczak (77 Tomasz Rutkowski), Jarosław Kielar, Łukasz Rajchel (87 Przemysław Kielar), Damian Wąchała (90 Hubert Kuliga), Łukasz Tomkowicz, Jakub Zima (74 Marcin Kielar); trener Jarosław Kielar.

Pisarowce: Dawid Czarnecki - Bartłomiej Posadzki (55 Mateusz Lisowski), Piotr Lorenc, Tomasz Jaklik, Piotr Łuczka, Michał Zajdel, Marek Węgrzyn, Karol Adamiak (60 Tomasz Wacek), Rafał Nikody, Sebastian Sobolak (70 Fabian Pańko), Daniel Niemczyk (55 Dawid Niezgodzki); trener Tomasz Wacek.
Sędziowali: Dariusz Domaradzki oraz Mariusz Grela i Józef Baran.
Żółte kartki: Bartłomiej Rajchel (65) - Tomasz Jaklik (61), Piotr Łuczka (72);
Czerwone kartki: Łukasz Tomkowicz (90+2, brutalny faul) - Rafał Nikody (90+2, uderzenie łokciem przeciwnika), Daniel Ziemba (90+2, rezerwowy bramkarz LKS Pisarowce, niesportowe zachowanie i uderzenie kibica).