Znakomita atmosfera towarzyszyła spotkaniu żużlowców i działaczy Cellfast Wilków Krosno z kibicami.
W piątek, 7 października, żużlowcy i działacze Cellfast Wilków Krosno spotkali się z kibicami w Regionalnym Centrum kultur Pogranicza w Krośnie.

Spotkanie z kibicami Wilków Krosno w RCKP

Wspólne świętowanie historycznego sukcesu, jakim jest awans do PGE Ekstraligi żużlowej, rozpoczęło się od wystąpienia prezesa klubu Grzegorza Leśniaka i wiceprezesa Roberta Węgrzyna. Następnie zaprezentowano film, dzięki któremu kibice mogli zajrzeć za kulisy finałowego pojedynku w Zielonej Górze, poczuć jego atmosferę, napięcie i emocje, jakie towarzyszyły jego uczestnikom. Po zakończeniu prezes klubu Grzegorz Leśniak wręczył prezesowi firmy Cellfast Andrzejowi Galakowi medal otrzymany za zwycięstwo w pierwszej lidze żużlowej.

Spotkanie z kibicami Wilków Krosno w RCKP

W piątkowym spotkaniu w RCKP wzięli udział prawie wszyscy bohaterowie zakończonego sezonu. Dla kibiców była to okazja do uzyskania autografu, zrobienia wspólnego zdjęcia i obejrzenia z bliska pucharu za mistrzostwo.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.