Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów w Świerzowej Polskiej.
W poniedziałek (10 października) przed godziną 12:00 na ulicy Krośnieńskiej w Świerzowej Polskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Volkswagen.

Wstępnie wiadomo, że kierujący volkswagenem polo, jadąc w kierunku Zręcina, nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył volkswagena passata.

W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby, które zostały przetransportowane do krośnieńskiego szpitala - kierujący volkswagenem polo i pasażerka oraz kierująca volkswagenem passatem.


~ormo

11-10-2022 10:18 10 8

Stawiam orzechy przeciw kamieniom że ów kierowca "passata" nie utrzymywał należytej prędkości tj.50km/h a i do tego zmieniał celowo zmieniał prędkość jazdy.
Odpowiedz

~szeryf

10-10-2022 20:11 14 7

Za najechanie na tył pojazdu poprzedzającego winno się kierować na ponowny egzamin, nieznajomość przepisów ruchu drogowego. To 100 razy lepsza metoda niż mandat czy pouczenie.
Odpowiedz

~Bartek

10-10-2022 17:08 12 8

Z uwagi na miejsce w którym doszło do najechania na tył samochodu Policja powinna szczegółów wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. Zachowanie należytej odległości od pojazdu jadącego z przodu to jedna sprawa.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.