Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu osobowego seata i pojazdu ciężarowego z naczepą w Chmielowie.
Do zdarzenia doszło dzisiaj (13 października) przed godz. 9, na drodze krajowej nr 9 w Chmielowie pod Tarnobrzegiem. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 32-letni kierowca pojazdu ciężarowego z naczepą najechał na tył osobowego seata, który wjechał z drogi podporządkowanej na wiadukt.

W wyniku zderzenia seat został zepchnięty na lewy pas drogi. Do szpitali w Rzeszowie i Tarnobrzegu tafiły trzy osoby ; 40-letnia kobieta kierujące seatem i 11-letnia pasażerka seata oraz 32-letni kierowca ciężarówki.

Policjanci ustalili, że 32-latek był trzeźwy. Na chwilę obecną na tym odcinku droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12. Wprowadzono objazdy od Rzeszowa przez Majdan Królewski następnie Baranów Sandomierski i Tarnobrzeg. Kierowcy jadący od Tarnobrzega proszeni są o kierowanie się na Baranów Sandomierski, Majdan Królewski i Rzeszów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.