Studenci Dukielskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli rok akademicki.
We wtorek (11 października) w sali kinowo - teatralnej Ośrodka Kultury odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego Dukielskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na początek grupa kilkudziesięciu studentów została przywitana przez prezes Melanie Romańczak - Głód, a następnie wszyscy odśpiewali akademicki hymn "Gaudeamus Igitur".

Kolejnym punktem uroczystości było omówienie bieżącej działalności Uniwersytetu. Następnie studenci usłyszeli wiele ciepłych słów od Burmistrzów Gminy Dukla, Przewodniczącej Komisji Kultury, Oświaty, Zdrowia i Spraw Obywatelskich oraz Dyrektora Ośrodka Kultury.

Dukla rozpoczęcie roku akademickiego

Ostatnim punktem była część artystyczna. Na scenie pojawił się zespół In Caelo, który na co dzień działa i rozwija się przy Ośrodku Kultury w Dukli. Usłyszeć można było piękne polskie ballady oraz zagraniczne utwory ze świata Country.

Po koncercie wszyscy mogli się poczęstować słodkościami, kawą i herbatą i miło wspólnie spędzić wtorkowy wieczór. Biuro DUTW czynne jest w każdy czwartek w godzinach od 9 do 10 przy Kościuszki 4.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.