DK 19 w Tylawie została zablokowana na kilkanaście minut po zderzeniu trzech samochodów ciężarowych. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.
W piątek (14 października) po godzinie 15:00 w Tylawie (gmina Dukla) na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia trzech samochodów ciężarowych. Kierujący samochodem marki Volvo najechał na tył ciężarówki marki Daf, a ta z kolei uderzyła w poprzedzający ją również samochód ciężarowy.

W zderzeniu trzech samochodów ciężarowych na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierowcy opuścili pojazdy o własnych siłach.

Na miejscu kolizji pracują strażacy z JRG PSP Krosno, OSP Dukla, OSP Tylawa oraz patrol policji, który będzie wyjaśniał dokładne okoliczności zdarzenia.

Ruch na DK 19 odbywa się wahadłowo.

~SOMGORSI

16-10-2022 22:08 10 8

Tak państwo powinno stawiać na kolej, szkopuł w tym , że kolej nie ma wagonów ani lokomotyw. U nas nie produkuje się wagonów bo się nie opłaca, tylko kupujemy u Czechów. Rząd tym bardziej powinien postawić na kolej , ze względów ekologicznych. Linią 108 przejeżdża jeden pociąg towarowy raz w tygodniu ciągnąc 6 wagonów.
Odpowiedz

~Hiobowski

15-10-2022 17:10 8 10

Wszelkie towary można spokojnie wozić koleją, wystarczy tylko odpowiednio zorganizować transport kontenerów na dworce kolejowe i usprawnić załadunek i rozładunek.
Odpowiedz

~szeryf

14-10-2022 19:40 10 11

A gdyby tak na miejscu ciężarówki DAF był samochód osobowy lub bus z pasażerami? TIR-y na tory, więcej miejsca na drogach i bezpieczniej. Towary też można wozić koleją, wystarczy tylko zmodernizować linie kolejowe, ale jak dotąd żadne rządy nie były tym zainteresowane, wręcz przeciwnie - degradowały kolej.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.