Dwa tygodnie temu poważnej kontuzji nogi doznał młody zawodnik Iskry Wróblik. Na portalu zrzutka.pl uruchomiona została zbiórka na dalsze leczenie i rehabilitację Kacpra Zygmunta.
18-letni Kacper Zygmunt jest wychowankiem AP Beniaminek PROFBUD Krosno, występowała także w Akademi Cracovii, reprezentował też Karpaty Krosno. Od sezonu 2022/2023 jest zawodnikiem drużyny Iskra Wróblik, występującej w klasie A-2.

Dwa tygodnie temu (2 października) podczas meczu ligowego z Iwonką Iwonicz, Kacper już na początku meczu doznał bardzo groźnej kontuzji, otwartego zwichnięcia stawu skokowego. Boisko musiał opuścić karetką pogotowia i od razu poddał się operacji w krośnieńskim szpitalu.

Zbiórka dla Kacpra

- Zbiórka będzie miała na celu uzbieranie potrzebnych środków na pokrycie kosztów dalszego leczenia i rehabilitacji, które zostaną w 100% przekazane w ręce rodziców Kacpra - czytamy w informacji na zrzutka.pl.

Wpłat można dokonywać pod linkiem: https://zrzutka.pl/wpjvfk

~xxx

18-10-2022 15:14 40 32

Ab mówią, że sport to zdrowie....
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.