Przewrócona cysterna ze spirytusem zablokowała DK19 w Rogach.
Służby ratunkowe pracują na miejscu wypadku na Górze Rogowskiej w Rogach w ciągu drogi krajowej nr 19.

Wypadek cysterny ze spirytusem w Rogach

Kierujący ciągnikiem siodłowym z cysterną, prawdopodobnie aby uniknąć zderzenia z dziką zwierzyną, gwałtownie skręcił kierownicą czym doprowadził do przewrócenia się zestawu. Cysterną przewożony był spirytus.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana.

[AKTUALIZACJA]


- Policja wprowadziła objazdy dla samochodów osobowych drogami lokalnymi, natomiast samochody ciężarowe muszą się kierować na DK 28 lub DW 993 albo oczekiwać na odblokowanie drogi - poinformował rzeszowski oddział GDDKiA.

[AKTUALIZACJA]


Kierujący pojazdem został przetransportowany do szpitala.

[AKTUALIZACJA]


Utrudnienia zakończyły się w poniedziałek przed godz. 6 rano.

~A.Stróż

24-10-2022 18:38 49 46

Wystarczy spojrzeć na 32 fotografie i wszystko widać, ,że cysterna przewróciła się podczas próby opuszczenia rowu w który wcześniej prościutko wjechała , niestety ale miękkie pobocze i 30 ton wygrało z ciągnikiem
Odpowiedz

~szofer

23-10-2022 20:21 56 42

Ja jak wyjeżdżam na tą górę to też podziwiam widoki przy ładnej pogodzie ale uważam na drogę .
Odpowiedz

~Kierowca

23-10-2022 19:43 44 57

Kontakt z dziką zwierzyną byłby niczym w stosunku do tego co się stało Trzeba się wreszcie opamiętać i zmienić zasady wypłaty odszkodowań.Kazdy kierowca się boi że jak rozwali auto na np dziku to odszkodowania nie dostanie bo wszędzie są znaki uwaga zwierzęta leśne.Jak dzik zryje chłopu nieużywana łąkę to odszkodowanie się należy a jak auto komus rozwali to odszkodowania nie ma.Kazdy kierujący odruchowo unika a szkoda np w tym przypadku kolosalna do np szkody gdyby lampa i atrapa była rozbita
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.