Mieszkańcy oraz pracownicy Samorządowego Dom Pomocy Społecznej w Jedliczu świętowali pierwsze urodziny istnienia placówki.
Budynek Samorządowego Domu Pomocy Społecznej w Jedliczu oferuje 20 komfortowo wyposażonych pokoi z łazienkami dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dodatkowo budynek wyposażony został w windę umożliwiającą transport osób leżących w łóżkach.

Gmina Jedlicze zrealizowała inwestycję w ramach projektu "Rewitalizacja obiektów i przestrzeni publicznej Gmin: Jedlicze, Miejsce Piastowe, Chorkówka i Korczyna, zlokalizowanych na obszarze MOF Krosno".

Uroczystość jubileuszowa pierwszej rocznicy funkcjonowania placówki odbyła się w siedzibie SDPS z udziałem seniorów, personelu placówki oraz burmistrza gminy Jedlicze Jolanty Urbanik i była okazją do wspólnych rozmów i wspomnień. Rocznicę uświetnił tort przyozdobiony zdjęciem oraz symboliczną świeczką z cyfrą jeden.

~Wątpiący

29-10-2022 09:19 6 14

Jak na taką jubileuszową uroczystość, to trzeba jednoznacznie stwierdzić, że ten stół, goszczący spracowanych i schorowanych seniorów, powinien trochę inaczej wyglądać. Po prostu lepiej udekorowany, nakryty, bogaciej zastawiony, chyba że ta uroczystość nie była dla seniorów? Jestem tym widokiem trochę zniesmaczony. Seniorzy Wam tego nie powiedzą, ale to dobrzenie nie wyglądało.
Odpowiedz

~podatnik

28-10-2022 21:48 8 15

Rehabilitacja w Żarnowcu była jedną ze sztandarowych inicjatyw Urbanik. Co wyszło to widać. Dziś obiekt stoi kolejny rok pusty. Jest na garnuszku SPGZOZ który płaci koszty utrzymania pustostanu. Gmina fatalnie zarządzana.
Odpowiedz

~Tomek

28-10-2022 20:29 8 14

Mam nadzieję, że ten DPS nie skończy tak jak Rehabilitacja w Żarnowcu. Po dwóch latach skończyła się kasa , powieszono kłódkę na drzwiach i wywieziono całe wyposażenie do Przychodni w Jedliczu.
Odpowiedz

~Krycha

28-10-2022 18:41 8 14

Szkoda że nie powiedziano że w tym DPS jest więcej pracowników niż pacjentów. Miało być 33 miejsca a podobno wykorzystane jest tylko coś koło 8. Brak kuchni, żywienie kateringowe.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.