VIVO! Krosno pożegna październik akcją "Nagrody za paragony". W najbliższy piątek i sobotę klienci Centrum Handlowego będą mieli okazję otrzymać wyjątkowe upominki, które ucieszą zarówno miłośników kina, jak i zakupów.
Specjalna akcja VIVO! Krosno potrwa dwa dni - 28 października w godz. 14:00 - 20:00 oraz 29 października w godz. 11:00 - 17:00.

Aby zdobyć nagrody, wystarczy zrobić zakupy w centrum handlowym za określoną kwotę, a następnie zarejestrować swoje paragony. Klienci, którzy dokonają zakupów za min. 200 zł otrzymają voucher do kina Helios. Będzie go można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty wydania. Obowiązuje on na seanse repertuarowe, a także wybrane projekty specjalne.

Na osoby, które zarejestrują paragony za min. 300 zł czeka równie interesująca nagroda. Będzie to karta podarunkowa o wartości 50 zł, którą wykorzystać można u jednego z najemców VIVO! Krosno.

Plakat akcji Nagrody za paragony w VIVO Krosno

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.