Poszkodowany pieszy został przetransportowany do szpitala.
Policjanci ustalają okoliczności potrącenia pieszego, do którego doszło dziś około godz. 16 na ulicy Krakowskiej w Krośnie.

Wstępnie wiadomo, że kierująca samochodem osobowym marki Toyota na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła pieszego. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

[AKTUALIZACJA]


- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 35-letnia kierująca toyotą, wyjeżdżając z ul. Drzymały, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła 55-latka. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości pieszego wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Kierująca toyotą była trzeźwa. Trwa postępowanie, które pozwoli wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia - przekazał w czwartkowy poranek podkomisarz Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

~szeryf

27-10-2022 18:21 35 38

PiS lepiej niech zostawi w spokoju poprawianie wszystkiego, bo czego się nie czepi to tylko spieprzy. To jest kolejna po PO, PSL i SLD partia od rozpieprzania wszystkiego, rozdawania stołków kolesiom. Nie liczy się kompetencja tylko czy to "nasz" człowiek. Stara komunistyczna metoda - kto nie jest z nami jest przeciw nam.
Odpowiedz

~Tysiącleci

27-10-2022 09:25 34 39

Zaczyna się! Przepis który (art.13) miał spowodować mniej wypadków na "przejściach" dla pieszych - powoduje odwrotność i jest więcej potrąceń na "pasach" bo człowiek dalej myśli że jest nieśmiertelny i może zmierzyć się z 2-tonowym (aż 24 ton tir) pojazdem. Ludzie wytrzeźwiejcie albo zacznijcie myśleć-bo fizyki nie oszukasz-zdrowia nie kupisz!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.