Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Krośnie wyjaśnia okoliczności śmierci 52-letniej kobiety
W niedzielę (30 września) między Rymanowem a Nową Wsią znalezione zostały zwłoki kobiety. Na miejscu pracowali funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Jak się okazało, była to 52-letnia mieszkanka gminy Rymanów. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

- Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci kobiety było wychłodzenie organizmu. Nie stwierdzono udziału osób trzecich. Do specjalistycznych badań została zabezpieczona krew zmarłej - poinformowała Prokurator Rejonowy w Krośnie Iwona Czerwonka-Rogoś.

[AKTUALIZACJA]


Z dotychczasowych ustaleń wynika, że na ciało kobiety w rejonie ulicy Sanockiej w Rymanowie, na terenie nieużytków rolnych natknął się w niedzielne przedpołudnie myśliwy.

- W trakcie polowania wszedł w mały zagajnik znajdujący około 500 metrów od ulicy Sanockiej i zobaczył kobietę. Leżała w terenie zakrzaczonym, obrośniętym brzozami. Miała ślady zadrapania, ale nie było śladów pobicia - powiedziała prokurator Iwona Czerwonka-Rogoś.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon, ale nie był w stanie ustalić jego przyczyny.

Przy kobiecie nie znaleziono żadnych dokumentów, ale szybko potwierdzono, że to 52-letnia mieszkanka gminy Rymanów.

Dalsze czynności w tej sprawie wykonuje policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Krośnie.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.