Dowiedz się, kiedy będzie najbliższa niedziela handlowa w ostatnich miesiącach 2022 roku. Czy niedziele handlowe będą w listopadzie lub grudniu?
Ustawa wprowadzająca stopniowo zakaz handlu w niedziele obowiązuje od marca 2018 roku a od 2020 roku wprowadziła w zdecydowaną większość niedziel zakaz handlu. Dodatkowo kolejne nowelizacje ustawy uszczelniły obowiązujące prawo.

Niedziele handlowe w listopadzie 2022


Wszystkie niedziele listopada są wolne od handlu. Zakupy w grudniu zrobimy w dwie niedziele poprzedzające Święta Bożego Narodzenia czyli 11 i 18 grudnia. 24 grudnia handel będzie mógł się odbywać tylko do godziny 14:00. Tego dnia pracodawca może jednak skrócić godziny pracy.

Zakaz handlu w niedzielę i ograniczenie godzin nie obowiązują przedsiębiorcę prowadzącego handel osobiście we własnym imieniu i na własny rachunek. Taki przedsiębiorca może również skorzystać z nieodpłatnej pomocy członków najbliższej rodziny, jeżeli nie są oni jego pracownikami.

Niedziele handlowe w listopadzie 2022

Jak oszczędzać na zakupach w Krośnie?


Planując zakupy warto sprawdzić, czy produkty których potrzebujemy nie są aktualnie objęte jakąś promocją. Mieszkańcy Krosna i powiatu mogą posiłkować się aktualną listą lokalnych gazetek promocyjnych dostępnych pod adresem: https://www.terazkrosno.pl/gazetki-promocyjne

Dla wygody dostępna jest również aktualna lista najpopularniejszych produktów objętych promocją, z możliwością ich szybkiego wyszukiwania: https://www.terazkrosno.pl/produkty-z-gazetek

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.