Krośnieńscy policjanci zatrzymali 46-letniego kierującego audi, który posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.
Wczoraj (10.11) przed godz. 22, na ul. Czajkowskiego w Krośnie, policjanci zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie kierującego audi, który ze znaczną prędkością pokonał próg zwalniający, po czym dynamicznie odjechał w kierunku ul. Tkackiej.

- Chwilę później, funkcjonariusze zatrzymali audi do kontroli. Za kierownicą siedział 46-letni mieszkaniec powiatu leskiego, który oświadczył, że nie posiada prawa jazdy. Podczas sprawdzenia w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna od kilku lat ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów - informuje podkomisarz Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

Policjanci zabezpieczyli samochód, który został odholowany na parking strzeżony. Za niestosowanie się do prawomocnego orzeczenia sądu, mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

~SERkaztyczny

10-11-2022 14:28 1 0

To teraz zabierzcie mu na podwójne dożywocie, na pewno poskutkuje.
Odpowiedz

~dziadek

10-11-2022 11:43 5 5

To nie osamotniony przypadek, takich gostków jest wielu. Kilka lat temu na krśnieńskich Białobrzegach pijany młody kierowca potrącił rodzeństwo, które zajmowało się potrąconym psem. Pomimo że został zasądzony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, ten łobuz nadal jeździ.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.