Policjanci poszukują Krzysztofa K. 32-letni mieszkaniec Głowienki zaginął 14 listopada.
Krzysztof K. z Głowienki 14 listopada br. około godz. 9.00 wyjechał z domu samochodem marki Seat Ibiza koloru czerwonego rej. RKR 32613 i do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 185 cm, tęgiej budowa ciała, włosy ciemne, krótkie, łysiejący od czoła, zarost w postaci wąsów i brody, oczy piwne.

Znaki szczególne: blizna pooperacyjna na prawym przedramieniu i ramieniu od strony wewnętrznej, pieprzyk na prawym policzku na wysokości linii ust.

Ubiór: mężczyzna ubrany był w spodnie robocze koloru czarnego z pomarańczowymi wstawkami, czarną polarowa bluzę zasuwaną na zamek i czarne buty robocze z pomarańczową podeszwą.

Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o miejscu przebywania zaginionego, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Krośnie przy ul. Lwowskiej 28, tel. 47 828 33 10 lub 112.

[AKTUALIZACJA]


Podkomisarz Paweł Buczyński z KMP w Krośnie poinformował, że 20 listopada zakończyły się poszukiwania zaginionego mieszkańca Głowienki.

- Policjanci ustalili aktualne miejsce pobytu mężczyzny, który skontaktował się już z bliskimi. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo - powiedział podkom. Paweł Buczyński.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.