W Policealnym Studium Animatorów Kultury w Krośnie odbył się wernisaż wystawy indywidualnej Damiana Frydrycha "Akcja!!! Reakcja".
W spotkaniu, podczas którego odbył się wernisaż wystawy indywidualnej zdjęć Damiana Frydrycha, wzięła udział kadra dydaktyczna na czele z Kierownikiem Wydziału Animatorów Kultury Danutą Kamińską. Nie zabrakło też słuchaczy PSAK w Krośnie i absolwentów.

- Zaprezentowane na wystawie zdjęcia powstały w czasie prawdziwych akcji ratunkowych. Wykonanie wielu z nich było dla mnie trudne z powodu pory dnia i migających świateł samochodów służb ratowniczych. Cały czas towarzyszyły mi emocje związane z dynamicznie zmieniającą się sytuacją - powiedział Damian Frydrych.

Na wystawie zaprezentowane zostały także umundurowania strażackie i ubranie bojowe. Zaskoczeniem dla gości były nie tylko same zdjęcia, ale także strażacka syrena i unoszący się dym.

Wystawę można oglądać w Policealnym Studium Animatorów Kultury w Krośnie (ul. Mirandoli Pika 8) na parterze w saloniku do 19 listopada w godzinach od 8 do 15. Następne zostanie ona przeniesiona do Zespołu Szkół w Iwoniczu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.