Komendant Miejski Policji w Krośnie zaprasza mieszkańców Krosna i powiatu krośnieńskiego na debatę społeczną pod nazwą "Bezpieczny Senior". Debata odbędzie się w czwartek, 30 kwietnia.
Już w najbliższy czwartek mieszkańcy Krosna i powiatu krośnieńskiego będą mogli przedstawić swoje pomysły i oczekiwania odnośnie zagrożeń i bezpieczeństwa seniorów. Adresatami debaty są osoby starsze, często bardziej narażone na przestępstwa (kradzieże, wyłudzenia, oszustwa). Spotkanie odbędzie się w ramach debaty społecznej organizowanej przez Komendę Miejską Policji w Krośnie.

Debata rozpocznie się o godz. 12, w czwartek 30 kwietnia br. w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Kształcenia Zawodowego w Krośnie przy ul. Czajkowskiego 49.

W temacie debaty na spotkaniu wypowiedzą się eksperci na co dzień zajmujący się bezpieczeństwem seniorów. Zostaną poruszone zagrożenia przestępstwami, których ofiarami stają się starsze osoby.
Mamy nadzieję, że w ramach debaty mieszkańcy Krosna i powiatu podczas dyskusji przedstawią nurtujące ich problemy, obawy i spostrzeżenia. Dzięki wzajemnemu dialogowi, chcemy usłyszeć oczekiwania seniorów naszego miasta i okolic w zakresie poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Udostępnij ten artykuł znajomym: