W siedzibie Starostwa Powiatowego w Krośnie gościli karatecy z Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate.
Starosta Jan Pelczar i wicestarosta Andrzej Guzik wręczyli młodym sportowcom, uczestnikom 19. Mistrzostw Europy w Karate oraz Pucharu Europy w Karate Kyokushin, które odbyły się w dniach 5-6 listopada br. w Myślenicach, listy gratulacyjne wraz z podziękowaniami za promowanie Powiatu Krośnieńskiego w kraju i za granicą.

Gratulacje odebrali: Bogusława Szuber z córką Ewą, Katarzyna Trybus z córką Blanką, Marek Adamiak z córką Sandrą, Joanna i Wiesław Mielech z córką Izabelą oraz Katarzyna Szybiak z synami Tomaszem i Maciejem.

Podziękowania za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie i pracę z zawodnikami oraz za ich działalność na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży starosta skierował także do instruktorów. Pamiątkowe grawertony otrzymali: sensei Anna Szustakowska, sensei Adama Buczyński i sensei Wojciech Fic.

Spotkanie było także okazją do oficjalnego wręczenia pasa i certyfikatu sensei Markowi Sawczukowi za zdanie egzaminu na stopień mistrzowski 3 DAN.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.