Magdalena Hec-Mrozek od 21 listopada nie jest już zastępcą wójta gminy Miejsc Piastowe. Dziękuje wszystkim za cztery lata współpracy.
Poniedziałek, 21 listopada, był ostatnim dniem pracy Magdaleny Hec-Mrozek na stanowisku zastępcy wójta gminy Miejsce Piastowe.

Za współpracę dziękuje wójt gminy, radnym, sołtysom, kołom gospodyń wiejskich i ochotniczym strażom pożarnym.

- Chciałabym serdecznie podziękować za współpracę, wspólnie spędzony czas, ciekawe wyzwania zawodowe i cenne wskazówki. Pani Wójt Dorocie Chilik dziękuję za powierzone stanowisko oraz zaufanie, którym mnie obdarzyła. Ostatnie cztery lata uważam za ważny etap w mojej karierze i jestem wdzięczna, że mogłam się tym dzielić z Państwem. Praca w samorządzie terytorialnym to dla mnie służba na rzecz społeczności lokalnej i z takim przesłaniem podjęłam się objęcia tego stanowiska, a do Państwa należy ocena, jak udało mi się tez służbę realizować - napisała między innymi Magdalena Hec-Mrozek.

~mieszkaniec

28-11-2022 23:19 2 0

Tylko że ta pani więcej robiła i odwalała robotę za panią wójt
Odpowiedz

~Zainteresowany

25-11-2022 18:44 1 18

Kto będzie nowym zastępcą? Jakieś typy albo sprawdzone info?
Odpowiedz

~Gość

25-11-2022 18:11 0 21

Nie rozumiem po co te zwierzenia?. Tą panią nikt nie wybierał, była zatrudniona jako pracownik przez panią wójt no a teraz zwolniona, więc będziecie pisać o wszystkich pracownikach czy tylko o tych wybranych, którzy się chcą pożalić nad swoim losem.
Odpowiedz

~Filomena

25-11-2022 17:26 3 19

Jakoś cicho o tym fakcie na stronie gminy
Odpowiedz

~Młody

25-11-2022 17:25 1 14

Większość komentarzy to po prostu wyrażanie opinii czy zadowolenia z opisanej w artykule sytuacji, a nie hejt.
Odpowiedz

~Zainteresowany

25-11-2022 15:44 0 16

Być może post miał na celu wywołać falę komentarzy i pochwał , według mnie to czy pani M jest czy nie to nie wiele osób interesuje… nie jest wybrana w drodze głosowania czy wyborów a powołana …nie sprawdziła się wiec do widzenia
Odpowiedz

~tomm

25-11-2022 13:12 2 12

Ciekawe zatem kto komu podziękował?
Odpowiedz

~Lolo

25-11-2022 10:55 19 10

Niech ta kLARA raczej nie wraca!
Odpowiedz

~SOMGORSI

25-11-2022 09:51 2 12

Obiecany w wyborach plac koło poczty w Miejscu Piastowym czeka na dalsze obietnice następcy do fotela wójta.
Odpowiedz

~Tornado

25-11-2022 08:52 2 10

Hejt a krytyka to do różne sprawy.
Odpowiedz

~Krosnoludek

25-11-2022 07:05 28 3

Każdy ma swoje plusy i minusy, ale po co tyle hejtu? Zanim napiszesz coś głupiego pomyśl kto to przeczyta.
Odpowiedz

~Pan

24-11-2022 18:05 22 76

Panie MARKU wróć !
Odpowiedz

~Szczerze i rzeczowo

24-11-2022 11:25 8 41

Może ludzie po prostu mają już dość obydwu pań i tego całego pisu. Dużo reakcji to od razu farma trolli? Może jednak p. magdalena nie była "wymarzonym zastępcą i samorządowcem"
Odpowiedz

~Łohoho

24-11-2022 10:59 41 14

Dziwne te negatywne komentarze i ta ilość łapek przy nich jakas farma troli na zamówienie. Znam P. Magdalene to zaangażowany, pracowity samorządowiec i będzie jej brakowało bez wątpienia. To nie przyniesie poklasku p. Wójt, coraz więcej ludzi się z jej otoczenia usuwa czy jest usuwanych. Dlaczego? dziwne po tylu wspólnie zrealizowanych inicjatywach. A kto będzie teraz lajkował wpisy wojciny.
Odpowiedz

~SOMGORSI

24-11-2022 10:31 0 11

Zwolniło się miejsce dyrektora w SPGZOZ Miejsce Piastowe. Nie ma na co czekać trzeba uciekać na pewniejszą posadę.
Odpowiedz

~Piast

24-11-2022 09:42 28 11

Powinna pozostać do końca kadencji.
Odpowiedz

~Niki

24-11-2022 08:44 1 22

Jaki jest powód odejścia? została odwołana, czy sama zrezygnowała?
Odpowiedz

~Mieszkaniec

23-11-2022 23:25 3 41

Wymarzone zakończenie tej historii, która jak dla mnie i tak trwała o 4 lata za długo.
Odpowiedz

~Gość

23-11-2022 19:05 2 33

Życie to nie bajka, a tak właśnie to wyglądało jak wszystko się udawało !!! Ciekawe czy stowarzyszenie nadal będzie fundowało ozdoby ? Bez zaplecza
Odpowiedz

~Mieszkaniec gminy

23-11-2022 17:28 4 56

Najlepszy z możliwych scenariuszy!
Odpowiedz